dzivoviegli.1s.lv

 

Mana Dzīves skolotāja - Pārsla


Es esmu no tiem cilvēkiem, kuri akli nepieņem un neuzklausa citu cilvēku viedokli. Manī rodas iekšējais protests, kad man stāsta kaut ko tādu, kas ar mani, manu skatījum nerezonē. Man ieslēdzas pašai savs funktieris un starp mani un to cilvēku veidojas distancīte. Un tas ir tik brīnišķīgi, ka es pati varu izvēlēties, kuriem cilvēkiem uzticēties, ar kuriem sadarboties.

...
2015-11-13 00:27  |  Skatīts: 2962x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Art of Living kurss "Māksla būt laimīgam"


 

Ah, ko gan reizēm mēs varētu atdot, lai atbrīvotos no stresa...

Kādam, varbūt, šķiet, ka jauki būtu aptiekā pēc receptes nopirkt kādu ripiņu (tas nekas, ka ļoti dārgu), ka tikai tā līdzētu, ka tikai ienestu mieru un līdzsvaru dzīvē. Bet tā diemžēl, vai par laimi nav iespējams.

Bet iespējams ir Liepājā apmeklēt Art of Living pamatkursu "Māksla būt laimīgam". Iespējams apgūt metodes, kā, darbojoties ar sevi, var iegūt iekšējo mieru un līdzsvaru. 


Par šo kursu raksta Ilze no Art of Living: 

"Pamatkursa laikā tiek apgūtas zināšanas un praktiska pieredze, kas palīdz ikdienā atbrīvoties no stresa un negatīvām emocijām un iegūt gan fizisku, gan arī emocionālu līdzsvaru.

Kursa komplekss ietver spēcīgas elpošanas tehnikas, meditāciju, viegli apgūstamus jogas vingrinājumus, kā arī praktiskas zināšanas par cilvēka prātu un emocijām.

...
2015-11-07 02:49  |  Skatīts: 1548x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Matīss & Enrico


Latvija ir viena brīnišķiga Zeme.

Brīnišķīga - savas skaistās dabas dēļ. Mums ir tik neaprakstāmi skaisti četri gadalaiki. Katrs ar savu burvību. Šoruden tik pasakaini krāsojās kokiem lapas. Saules apmirdzēti parki lepojās - it kā laistītos zeltā. Tikai apstāties un baudīt. Baudīt, līdz dvēsele sāk gavilēt.

Brīnišķīga - interesanto cilvēku dēļ. 
Un viens tāds ļoti interesants ir Matīss Barkovskis. Es viņu atklāju šoruden. Klausos, skatos un man ir gan vērtīgi, gan interesanti.
Neko daudz nerakstīšu - viss ir pieejams interneta dzīlēs.
Mājas lapa, kurā Matīss pievieno gan video, gan citu info.
https://www.art-of-peace.info/

Youtube.com Matīss pievieno dažādus video kā autors Matt BB
Matīss par sevi u.c.
https://www.youtube.com/watch?v=vXWBmTHKce4  
https://www.youtube.com/watch?v=c5MRGEb63uI 
Tulkojums GARĪGĀ ATMODA 7 daļās
...
2015-11-07 02:11  |  Skatīts: 1617x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atveseļojošā vingrošana Nīcā - PROGRAMMA.


Programma „Cigun - ievads”.

 

Cigun (Ci – dzīvības enerģijas, gun – darbs) ir Ķīnas izcelsmes atveseļošanas metodika, kurā ietilpst fiziskā un elpošanas vingrošana, kā arī prāta nomierināšanas vingrinājumi. Tradicionāli Cigun ir Ķīnas medicīnas sastāvdaļa, bet Latvijas kontekstā Cigun metodi mēs saprotam kā atveseļošanas vingrošanu, atbrīvotu no svešās mistikas un reliģiskiem uzskatiem, metodoloģiski pielāgotu mūsu zemes cilvēka mentalitātei.

...
2014-03-10 02:38  |  Skatīts: 1458x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Projekts Nīcā - MŪSU VESELĪBA PAŠU ROKĀS


Vai ir kas dārgāks mums katram par veselību? Ir tik lieliski justies un būt veselam. Un tik daudz ir pārdzīvojumu, ja izjūtam veselības problēmas. Bet ko gan mēs esam gatavi darīt savas veselības labā? Esam gatavi (spiesti) maksāt naudu un veltīt savu dārgo laiku ārstu un masieru apmeklējumiem, izmeklējumu, analīžu un dažādu procedūru veikšanai, zāļu iegādei. Un vēl graujam sevi, iekšēji pārdzīvojot par veselības problēmām, izjūtot fiziskas sāpes u.t.t. Un ne jau vienā dienā veselības problēmas saasinās. Tās veidojas mūsu ķermenī pakāpeniski, mēnešiem, gadiem ejot, sūtot dažādus priekšvēstnešus un simptomus. Tātad arī atveseļošanās nevar ar burvju mājienu notikt vienā dienā, paies mēneši, gadi…

...
2014-03-10 02:35  |  Skatīts: 1671x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


SEVI MĪLOT...


Šajā klusajā un mierīgajā laikā, kad daba atpūšas un uzkrāj jaunus spēkus, arī mēs esam tādi klusāki, mierīgāki. Un ir īstais laiks arī mums uzkrāt jaunu enerģiju, piepildīties ar idejām, lai līdz ar Saules atmošanos varam celt galvu gaisā, atbrīvot sevi no visa vecā un plaukt un ziedēt. Un tikai sevi mīlot, esam gatavi darboties, rosīties, lai dzīve, ko dzīvojam ir vērtīga, priekpilna, laimīga... Tikai sevi mīlot varam izkāpt no vecajām takām un iet jaunu taku. Un nevis tikai gribēt, bet tiešām virzīties uz kaut ko jaunu savā dzīvē. 

...
2014-03-10 02:30  |  Skatīts: 1742x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar atvērtām acīm...


Tik līgani un skaisti šodien krīt baltās pārslas… Mierīgi, lēni un rimti… Cik liela tad ir viena pārsliņa? Palūkojies! Tā uzkrīt Tev uz plaukstas – viena, otra, trešā… Tādas mazītiņas un trauslas… Tās izvilina Tev smaidu un priecīgu lidojuma sajūtu… Tās krīt, un krīt, un krīt… Tās palēnām, pakāpeniski un nesteidzotiesapklāj visu zemi… No tādām sīkām pārsliņām rodas tāāādas kupenas… Neticami, jo katra pārsliņa ir tik sīka… Tās krīt, un virpuļo, un mierīgi un rimti visu zemi pārklāj ar baltu un tīru villaini…

...
2012-12-07 01:32  |  Skatīts: 1558x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pa varavīksnes tiltu...


 SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS! SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS! SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS! SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS!…   ES ESMU MĪLESTĪBA! MANĪ IR DZĪVESPRIEKS! ES ESMU ENERĢIJAS PILNA!...

 

Nu gluži kā multfilmā Zibens Makvīns noskaņojas pirms sacensībām, tā arī daudzi cilvēki sevi šodien uzskaņo priekam, mīlestībai, veiksmei, labklājībai, veselībai…:)  

...
2012-11-04 03:35  |  Skatīts: 1844x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kad Dvēselē miers...


Cik pasakaini ir šoruden vērot, kā aiz loga kļavai lapas sārtojas… Kā sirdi ielīksmo gājputnu dziesmas… Cik jauki vērot kā saule parādās aiz mākoņa malas, iekrāsodama to zeltainā krāsā… Cik līgani vējā šūpojas bērzu zari… Ar kādu skaistu skaņu pret zaru atsitas un zālē iekrīt ozolzīle… Viss ir tik dzīvs, tik brīnumains un harmonisks.

Daba nekur nesteidzas, daba bauda vienā mierā skaistā rudens parādi. Un es skatos uz šo harmoniju, uz šo mieru un es ieelpoju to sevī. Es skatos un mācos, jo es arī gribu būt harmonijā un mierā. Šķiet dabai tas ir vienkārši, pierasti… Kāpēc tad cilvēkam nē? Uz ko mēs ejam, uz ko mēs tiecamies? Kur ir mūsu miers un harmonija? Kā to izjust? Kur atrast?

...
2012-11-03 02:58  |  Skatīts: 1740x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Laiks sākt DARĪT!


Kad Tu pamet galvu uz augšu un paveries Liepājas debesīs, tad redzi tikai pelēku apvārsni…Un retas lietus lāses, kuras peļķēs iekrītot ievibrē ap sevi koncentriskus riņķus – daudz, daudz lielākus par savu saskaršanās punktu ar peļķi… Pavēro šos riņķus! Tie ir lielāki un spēcīgāki, tie ir mazāki… Tie saskaras, pāriet viens otrā… Tie pienāk viens pie otra klāt, un Tu nesaproti, kurš nāk ar spēcīgāku enerģiju. Te daži saskaras un pārklājas, nezaudējot formu ieplūst viens otrā.Un tad no Tava lietussarga gala peļķē iekrīt liela pile. Tā savos riņķos ieņem daudzus, jo daudzus mazos riņķīšus… Un ja nekur nav jāskrien, tad Tu tā vari tupēt pie peļķes un raudzīties, kā viss ir līdzsvarā, saskaņā un mijiedarbībā…

...
2012-11-03 02:54  |  Skatīts: 3453x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |