dzivoviegli.1s.lv

 

Pa varavīksnes tiltu...


 SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS! SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS! SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS! SPĒKS, ENERĢIJA, MĪLESTĪBA, PRIEKS!…   ES ESMU MĪLESTĪBA! MANĪ IR DZĪVESPRIEKS! ES ESMU ENERĢIJAS PILNA!...

 

Nu gluži kā multfilmā Zibens Makvīns noskaņojas pirms sacensībām, tā arī daudzi cilvēki sevi šodien uzskaņo priekam, mīlestībai, veiksmei, labklājībai, veselībai…:)  Kā uzskaņojies Tu? Ko dari Tu, lai Tava dzīve iegrieztos jaunā, Tev vēlamākā un patīkamākā, Tavā sapņu ritmā?

** Ja Tu jau esi aktīvas rīcības cilvēks, tad šis raksts nebūs priekš Tevis :)**

 

Cik ļoti daudzi cilvēki ikdienā bieži ir nemierā ar savu dzīvi!  Iekšā vārās neapmierinātība, sāpes, arī dzīves apnikums… Ikdienā atļaujas iekrist stresa skavās, aizraujas ar aizvainošanos, iekšēju gruzdēšanu…  Cik bieži cilvēkiem nolaižas rokas, jo, šķiet, ka dzīvē nekas nevar mainīties, viss iet tikai uz slikto pusi…  Un, ja paskatāmies apkārt, tā taču arī ir. Cits savā bedrē ir tik dziļi, ka ne degunu nevar pabāzt ārā. Citam no malas skatoties liekas, ka it kā viss ir ok!, bet  dziļi iekšā tomēr kaut kas nav tā, kā gribētos.

Un par laimi tajā pelēkajā ikdienā  ir arī tā, ka katram reizi pa reizei sirds uzdrīkstas pasapņot! Eh, ja man būtu… Tāda māja… Šitāda otrā pusīte… Un tāds darbs… Labāk citādus kolēģus… Dzīve bez parādiem… Un vēl tādi bērni… Un šitāda mašīna… Vēl arī lieliska veselība… Labas attiecības ar cilvēkiem…  Un, protams, stabili ienākumi un vienmēr brīvi līdzekļi kontā…  :)

 

Lai šie sapņi piepildītos, tad kopsavilkums dažos soļos varētu būt tāds:

ŒIr dzīves realitāte, šodiena  =>  Ir sapnis par kaut ko labāku  => Ž un tad seko RĪCĪBA!  =>  un izmainās rezultāts :)

Loģiski, vai ne?

 

Un palūkojies tagad uz savu dzīvi vienu gadu atpakaļ! Vai ir bijušas izmaiņas? Vai ir gājis uz labo pusi? Nu, kaut mazliet labāk ir?  Un palūkojies 3 vai 5 gadus atpakaļ!

Un te nu ir jautājums – Kāpēc cilvēku dzīvēs tik daudz varam redzēt, ka viss ir kā iestrēdzis. Kāpēc nenotiek izmaiņas, uzlabojumi?  Bieži vien tajā visā vaino likteni, valdību, sliktus laikus, vīru, priekšnieku  u.t.t.  Var jau to darīt, ja no tā paliek vieglāk… Bet rezultāts jau nemainās!

Var jau būt, ka dzīves realitāte tomēr ir apmierinoša, un nekas arī nav jāmaina. Varbūt…

Varbūt cilvēkiem vienkārši nav sapņu? Ticu, ka situācija reizēm nemaz neļauj sapņot… Realitāte ir tik patiesa un skarba, ka sapņiem nav ticības… Un ja netic, ka sapņi var piepildīties, kā gan tikt no tās bedres ārā? 

Bet visbiežāk tomēr ir tā, ka realitāte neapmierina, ir arī sirdi pacilājoši sapņi, bet trūkst rīcības. Lasa žurnālus, iedvesmojošas grāmatas…  Tad izsecina, ka bija labi, iedvesmojoši,  un noliek plauktiņā. Un izlasītais, tāpat kā grāmata plauktiņā, apklājas ar ikdienas putekļiem.

 

Daudzi tic, ka domām un izteiktam vārdam ir liels spēks. Bet ne mirkli nepiepūlas, lai savas domas un vārdus pakontrolētu.

Ieklausies sevī! Ko šodien domā Tava galva? Ko runā Tava mute? => Tā ir Tava RĪTDIENA!

Es nevaru ..., vai tomēr ES VARU!!!

Es neesmu tik…, vai tagad ES ESMU!!!

Man neizdosies…, vai beidzot MAN IZDOSIES!!!

Daudzi ir izlasījuši Robina S.Šarmas grāmatu „Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari”. Dzirdu sakām, ka mēs taču nevaram visu pārdot un aiziet kaut kur kalnos dzīvot. Mums taču ir ģimenes, bērni jāskolo …  Bet cik daudzi izmanto šajā grāmatā ieteiktos vingrinājumus? Piemēram, desmit mūžseni pilnskanīgas dzīves rituāli. Tie ir tik vienkārši un vērtīgi! Bet sen jau iegūluši  kādā dziļā atmiņas nostūrī…

 

Vai tiešām tā dzīve nedod vēl to spērienu tik lielu, lai Tu beidzot meklētu nevis iemeslus, kāpēc nekas nevar mainīties, bet tieši iespējas rīkoties un izrauties no šī apburtā loka?

 

VAI TEV PATĪK TĀ DZĪVE, KĀDU TU DZĪVO? VAI TU ESI APMIERINĀTA AR TO?

Šos jautājumus bieži dzird cilvēki, kuri atrod iespējas apmeklēt Ineses Prisjolkovas seminārus savas dzīves sakārtošanai. To tagad arī es jautāju Tev.  Ja Tu atbildi ar „JĀ!”, tad viss ir kārtībā. Bet, ja atbildēt negribi, vai atbilde ir negatīva, tad jautāšu Tev: -Vai Tu gribi turpināt tā dzīvot?  Vari man neatbildēt, bet  ieklausies sevī – Tu dzirdi iemeslus, kāpēc nekas nevar mainīties, vai beidzot jūti, ka meklēsi iespējas, lai Tava dzīve paceltos :) Ieklausies sevī un zini -  TĀ IR TAVA RĪTDIENA!!!

 

Piedod, ka šoreiz runāju ar Tevi tik tieši. Es gribu, lai cilvēki Latvijā mostas. Lai paskatās sev apkārt. Lai paskatās uz savu dzīvi no malas. Ir jau ļoti daudzi, kas ir sākuši ar sevi strādāt, līdz ar to vairāk smaidīt, uztvert lietas vienkāršāk un savu dzīvi vest vieglāk. Bet to ir neliels daudzums un bieži vien uz drūmo, pukstošo un neapmierināto cilvēku fona viņi nav redzami. Bet tici man, šī dzīve ir tik skaista! Tev ir dota vienreizēja iespēja šai brīnišķīgajā laikā dzīvot! Tev ir dota tik pasakaina iespēja dzīvot šādā skaistā Zemē! Atver acis un ieraugi to!

 

Es turpināšu rakstīt Tev, lai solīti pa solītim Tu kāptu pa krāsaino varavīksnes tiltu pretī savai lieliskajai dzīvei. Un tici, TEV IZDOSIES!

 

Mīlestībā,

Dace

 

(Ja Tev šķiet, ka Tev blakus ir vēl kādi cilvēki, kurus modināt, droši sūti šo info arī viņiem.)

2012-11-04 03:35  |  Skatīts: 1843x   

Atpakaļ