dzivoviegli.1s.lv

 

LABAS FILMAS


Mums visiem patīk ik pa brīdim skatīties filmas. Bet visjaukāk ir tad, ja izvēlētā filma ir tiešām forša. Tad tas ir lieliski pavadīts laiks, tā izraisa vērtīgas pārdomas, vai arī abi kopā :)

Es par labām filmām uzskatu tādas, kurās mani pārdzīvojumi ir pozitīvi. Kuras manī nevairo stresu, satraukumu. Es ļoti dzīvoju līdzi filmu varoņiem, tāpēc Man nepatīk filmas, kurās ir ciešanas. Piemēram, filmu "Titāniks"es tā arī neesmu pilnībā nevienu reizi noskatījusies.
...
2014-04-14 22:42  |  Skatīts: 4606x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


EŅĢEĻU ACIS un Kristīne Muciniece


Vai Tu esi lasījusi Kristīnes Mucinieces grāmatas no sērijas EŅĢEĻU ACIS? Ja vēl nē, tad iesaku. Tās gan Kristīne ir rakstījusi jauniešiem, bet tās ir tik aizraujošas, piedzīvojumiem bagātas un dzīvesgudras vienlaikus.

Es abas grāmatas KRISTĀLU GLABĀTĀJI un VĒSTULES burtiski izrāvu pāris dienās. Un tad manī iestājās pilnīgs iekšējs miers, harmonija. Sajutu, cik dzīve patiesībā ir vienkārša un skaista. Un mani pārņēma neaprakstāma lidojuma un svētlaimes sajūta, gaisma un mīlestība… To nevaru vārdos aprakstīt :)

...
2013-08-22 16:24  |  Skatīts: 2729x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


THE SECRET


Filma par noslēpumu… Par noslēpumu, kas atver jaunus apvāršņus un dod jaunas iespējas dzīvei...

Tā ir dokumentāla filma – tātad, tas viss jau dzīvē cilvēkiem ir noticis, tas darbojas. Nekas nav izdomāts…

 

Mani šī filma ļoti iedvesmo. Es to skatos atkal un atkal, lai sajustu to spēku, ko šī filma dod, to ticību, pārliecību un paļāvību. Lai turētu sevi uz viļņa…

...
2013-02-17 20:08  |  Skatīts: 3494x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


SPĒKA DZIESMAS


        Vai Tu kādreiz esi domājusi, kā savā dzīvē, kā katrā situācijā noturēt līdzsvaru? Kā neiekrist tai stresa un bēdu lejā, kā neielaist sevī dusmas…  Ir tik daudz un dažādas situācijas dzīvē, un mēs esam tikai cilvēki… Es Tev atklāšu, ka es esmu atradusi priekš sevis vienu ļoti spēcīgu ieroci, kas man dod spēku, iedvesmu, brīvību, sakārtotību, mierinājumu, aizsardzību, prieku, laimi, stabilitāti… Vienā vārdā sakot – ienes dzīvē līdzsvaru!

...
2013-02-10 03:00  |  Skatīts: 11930x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ieskatam un pārdomām citāti no Nīla Donalda Volša grāmatas SARUNAS AR DIEVU Neparasti dialogi


       Mums katram ir savs ceļš kā mēs satiekamies ar Dievu. Citu no mazotnes ar Dievu iepazīstināja vecmāmiņa, cits to jau liels būdams atrada baznīcā. Es satikos ar Dievu pamazām, līdz atklāju, ka es viņu nēsāju vienmēr līdzi – viņš ir manā sirdī. Ar viņu varu aprunāties, viņam varu prasīt padomu, vissiltāk sirdī paliek, kad viņam pasakos, kad dzīvoju pateicībā. Un arī uz viņu varu paļauties… Sajust sevī Dievu - tās ir neizsakāmi gaišas attiecības, tā ir absolūta svētlaime un mīlestība… Un visjaukākais, ka viņš ar mani kopā ir vienmēr :)

...
2013-01-19 01:53  |  Skatīts: 4405x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Džeimsa Redfīlda SELESTĪNAS PAREĢOJUMS


Šobrīd, kad pasaule mums apkārt mainās, kad mēs katrs arvien vairāk gribam izzināt sevi –kas mēs esam, kāpēc dzīvojam, kāds ir patiesais mūsu dzīves ceļš, ļoti lielu optimisma devu un pārsteidzoši daudz atbildes var smelties Džeimsa Redfīlda grāmatā SELESTĪNAS PAREĢOJUMS. Kā piedzīvojumā es iepazinos ar 9 atklāsmēm, kas mūsu cilvēku dzīvi uz šīs zemes var padarīt vienkāršāku, harmoniskāku, baudāmāku un pozitīvāku. Šķiet, ka ir kāds priekškars acīm nokritis. Ir sajūta, ka mēs cilvēki esam uz daudz, daudz vairāk ko spējīgi, nekā mēs to ikdienā paužam…

...
2013-01-04 04:32  |  Skatīts: 3176x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.