dzivoviegli.1s.lv

 

Art of Living kurss "Māksla būt laimīgam"


 

Ah, ko gan reizēm mēs varētu atdot, lai atbrīvotos no stresa...

Kādam, varbūt, šķiet, ka jauki būtu aptiekā pēc receptes nopirkt kādu ripiņu (tas nekas, ka ļoti dārgu), ka tikai tā līdzētu, ka tikai ienestu mieru un līdzsvaru dzīvē. Bet tā diemžēl, vai par laimi nav iespējams.

Bet iespējams ir Liepājā apmeklēt Art of Living pamatkursu "Māksla būt laimīgam". Iespējams apgūt metodes, kā, darbojoties ar sevi, var iegūt iekšējo mieru un līdzsvaru. 


Par šo kursu raksta Ilze no Art of Living: 

"Pamatkursa laikā tiek apgūtas zināšanas un praktiska pieredze, kas palīdz ikdienā atbrīvoties no stresa un negatīvām emocijām un iegūt gan fizisku, gan arī emocionālu līdzsvaru.

Kursa komplekss ietver spēcīgas elpošanas tehnikas, meditāciju, viegli apgūstamus jogas vingrinājumus, kā arī praktiskas zināšanas par cilvēka prātu un emocijām.

Kursa laikā apgūsiet arī unikālu elpošanas tehniku Sudarshan Kriya, ar kuras palīdzību var attīrīt fizisko ķermeni, palielināt imunitāti, atbrīvoties no stresa un iegūt emocionālu stabilitāti un mieru.

Kurss būs īpašs ne tikai tiem, kuri šādu kursu apmeklēs pirmo reizi, bet arī tiem, kuri jau iepriekš ir izgājuši pamatkursu, jo šis kurss tiek vadīts jaunā formātā. Kursa dalībnieki tiek iesaistīti aktīvā, pašizzinošā darbībā un procesos."


Vairāk par šo kursu lasi:

https://artofliving.lv/pamatkurss-1.html

 
Ja Tevi interesē apmeklēt šo kursu Liepājā, tad raksti uz Dacekaleja1@gmail.com vai zvani 20300821

Sirsnībā,
Dace

P.s. Pie šī paša gribu uzrakstīt, ka šie paši foršie cilvēki organizē bērniem un jauniešiem nometnes vasarā. Vairāk info https://artofliving.lv/berniem.html.
2015-11-07 02:49  |  Skatīts: 1548x   

Atpakaļ