dzivoviegli.1s.lv

 

Mana Dzīves skolotāja - Pārsla


Es esmu no tiem cilvēkiem, kuri akli nepieņem un neuzklausa citu cilvēku viedokli. Manī rodas iekšējais protests, kad man stāsta kaut ko tādu, kas ar mani, manu skatījum nerezonē. Man ieslēdzas pašai savs funktieris un starp mani un to cilvēku veidojas distancīte. Un tas ir tik brīnišķīgi, ka es pati varu izvēlēties, kuriem cilvēkiem uzticēties, ar kuriem sadarboties.

Un par savu skolotāju es varu uzskatīt tikai tādu cilvēku, kura zināšanas un prasmes es vērtēju daudz augstāk par savējām, kura viedoklis man ir svarīgs, kuram es varu uzticēties pilnībā, uz kuru varu paļauties, kura pateikto vārdu man pat neprasās apšaubīt.

Un, viennozīmīgi, par vienu no saviem skolotājiem es varu saukt Pārslu Ivanovu Liepājā. Viņa man bija pirmais viedais cilvēks, ar kuru aprunāties, kurš uzklausīja, kurš parādīja virzienu. Tas bija laiks, kad es, izlasījusi jau kādas pāris vērtīgas grāmatas, sāku skatīties uz sevi citādāk. Sāku izvērtēt savu dzīvi, savas attiecības, savas sajūtas, sevi… Kad es sapratu, ka var dzīvot citādāk.

Man šķiet, ka es Pārslu pazīstu jau mūžību. Pat nezinu, vai tie ir desmit gadi, vai vairāk. Bet pa šiem gadiem es esmu pie Pārslas gājusi uz privātām vizītēm, ir gājuši mani ģimenes locekļi, arī bērni un draugi. Esmu gājusi arī uz grupu nodarbībām, kurās meditējām, runājāmies, apguvām dažādas praktiskas iemaņas.

Šobrīd, strādājot skolā, redzu, ka daudz ir tādi bērni (un ne tikai bērni), kuriem Pārsla varētu palīdzēt, ja tikai vecāki noliktu bērnus pirmajā vietā un vestu pie speciālista. Bērni jau nevar paši saprast, kas viņos iekšā notiek, kāpēc viņi ir nervozi, uzvelkas, raudulīgi, agresīvi, ātri aizvainojas, nevar sakoncentrēties darbam, trūkst iekšējās motivācijas, piesaista agresorus u.t.t. Un arī mums-vecākiem nav tādas zināšanas, lai mēs izprastu savus bērnus un prastu viņiem palīdzēt, kad tas nepieciešams.

Vienu es zinu noteikti, ka tikai mēs paši esam tie, kas savās un savu bērnu dzīvēs varam kaut ko mainīt. Un ir labi, ja kāds atver acis, norāda virzienu. Bet ceļš jāiet ir mums pašiem :)

Šeit es iekopēju Pārslas vēstulīti (šeit ir par nodarbībām, bet viņa pieņem arī individuāli). Varbūt, ka Tevi tas ieinteresē un varbūt, ka Tev noder.

Mūsu nākotne veidojas, kāda ir bijusi mūsu pagātne –domās, jūtās, uztverēs, paradumos, reakcijās, emocijās, uztverēs. Attiecīgi tāda ir arī šodiena. Ja gribam mainīt savu nākotni (dzīvē, sajūtās, vērtībās), tad mums ir svarīgi izdziedināt, tas ir, atbrīvot savu pagātni, jo ķermenis uz dzīves situācijām reaģē tā, kā to ir piedzīvojis pagātnē, kaut arī ar prātu apzināmies un vēlamies reaģēt un justies, un dzīvot savādāk.

Piedāvāju apgūt pagātnes attīrīšanas, dziedināšanas metodes, lai spētu savā dzīvē iemantot prāta, ķermeņa un gara līdzsvaru 8 nodarbību ciklā „Pats sev dziednieks”. 1. nodarbība būs visaptveroša, bet nākošās septiņas secīgi būs veltītas katra no septiņiem psihisko centru apzināšanai, attīrīšanai un dziedināšanai. Nodarbību laikā ikviens saņems dziedinošo enerģiju.

Mistiķe, dvēseļu modinātāja, terapeite Pārsla Ivanova, tel. 29604784

Lai arī Tev ir tāda forša skolotāja!

Sirsnībā,
Dace

2015-11-13 00:27  |  Skatīts: 2962x   

Atpakaļ