dzivoviegli.1s.lv

 

EŅĢEĻU ACIS un Kristīne Muciniece


Vai Tu esi lasījusi Kristīnes Mucinieces grāmatas no sērijas EŅĢEĻU ACIS? Ja vēl nē, tad iesaku. Tās gan Kristīne ir rakstījusi jauniešiem, bet tās ir tik aizraujošas, piedzīvojumiem bagātas un dzīvesgudras vienlaikus.

Es abas grāmatas KRISTĀLU GLABĀTĀJI un VĒSTULES burtiski izrāvu pāris dienās. Un tad manī iestājās pilnīgs iekšējs miers, harmonija. Sajutu, cik dzīve patiesībā ir vienkārša un skaista. Un mani pārņēma neaprakstāma lidojuma un svētlaimes sajūta, gaisma un mīlestība… To nevaru vārdos aprakstīt :)

Šeit es uzrakstīšu tikai dažus citātus, kurus, lasot pirmo grāmatu KRISTĀLU GLABĀTĀJI, es vēlējos sev pierakstīt. Varbūt, ka arī Tevi tie uzrunā:

^ *** ^

- Ar savām domām Tu vari savu dzīvi pacelt pasakainos augstumos un piepildīt sapņus, un vari arī to pavisam izpostīt. Viss atkarīgs no tā, kādas domas Tu radi. Ja dusmosies un visu redzēsi tumšās krāsās, tad arī tāda pasaule ap Tevi veidosies, un, ja Tu nemainīsi savu domāšanu uz pozitīvo pusi, Tu nonāksi tādā kā apburtā lokā, no kura vairs netiek ārā. Jo lielākas būs dusmas un agresija, jo lielāka tumsa nāks atpakaļ. Ja radīsi pozitīvas domas, Tava pasaule veidosies gaismas un mīlestības pielieta. To varētu arī saukt par Visuma likumu. Visums atstaro visu to, ko Tu domā, nešķirojot, vai tas ir labs vai slikts.

- Tagad dzīve dod mums spēku un iespējas, kas jāizmanto pareizi. Un nav jābaidās, ka dzīve paver jaunas durvis. Droši jāiet pa tām iekšā!

- Viens no svarīgākajiem cilvēka uzdevumiem uz Zemes ir iemācīties uzveikt savas bailes. Tā ir svarīga spēja, kas jāapgūst. Tev nekad netiks dotas tādas mācības, ar kurām Tu nevarētu tikt galā. Bailes ir tikai Tavā galvā.

- Ja Tev ir skumjas vai lielas dusmas, izrunā tās tekošam ūdenim. Plūstošais ūdens Tevi nomierinās, dos spēku un visu slikto aiznesīs prom, vēlāk to pārvēršot kādā citā patērējamā enerģijā.

- Jā, ūdens ir brīnumains. Tam ir apziņa un atmiņa tāpat kā kristāliem un akmeņiem. Ar tīru dabas ūdeni var pieveikt pat smagas slimības.

- Tas ir jāuzrunā, dodot tam uzdevumu, un, ūdeni dzerot, šo uzdevumu saņem katra sīkākā ķermeņa daļa. Un tad visas šīs daļiņas sāk kopā strādāt, lai ķermenis kļūtu vesels.

- Šeit ar ūdeni vien nepietiks. Tēvam ir jāatrod savs īstais dzīves ceļš.  …  Tālāk ir jāaizmirst sevis žēlošana un vainīgo meklēšana, un atbildība ir jāuzņemas pašam, jo slimības un neveiksmes rodas tāpēc, ka ir nepareizi saprasts savs dzīves ceļš un uzdevums. Tieši tāpēc reizēm ir jāapstājas un jāieklausās sevī.

- Atpakaļ pagātnē vajag skatīties tikai tik, lai no tās mācītos, nevis visu laiku ar to dzīvotu. Pagātni ir jāmāk atlaist un skatīties uz priekšu. Vai Tev ir kāds īpašs sapnis, ko Tu gribētu piepildīt nākotnē?  

- Un ko Tu dari, lai šīs sapnis piepildās?

 

^ *** ^

Ar Kristīni ik pa laikam ir iespējams Liepājā tikties. Tās ir gan sarunas un meditācijas, gan gongi un sajūtu lasījumi. Ja Tev ir interese, tad raksti - DaceKaleja1@gmail.com, vai zvani - 20300821.  Tad arī uzzināsi, kas tuvākā laikā ieplānots.

 

Smaidīgu dienu vēlot,

Dace

 

2013-08-22 16:24  |  Skatīts: 2728x   

Atpakaļ